O Firmie

Społem Praga Południe to polska firma z tradycjami, która od ponad 80 lat z powodzeniem działa na rynku handlu detalicznego.

Od 1937 roku pod hasłem „Udane zakupy blisko domu” stale rozwijamy swoja ofertę w trosce o coraz lepszą jakość obsługi klientów. Naszą misją jest ciągłe poszerzanie asortymentu, który spełni oczekiwania zarówno tych klientów, którzy w naszych sklepach dokonują codziennych zakupów podstawowych artykułów spożywczych, jak i tych, którzy poszukują produktów delikatesowych w konkurencyjnych cenach.

Dążąc do świadczenia usług na najwyższym poziomie, dbamy o rozwój naszych pracowników, gwarantując im możliwość awansu i inwestując w ich szkolenia.
Podstawą naszej pracy, niezależnie od tego czy mamy do czynienia z klientem, dostawcą czy pracownikiem, jest zawsze wzajemny szacunek, rzetelność i lojalność.

Naszym klientom dostarczamy produkty od najlepszych krajowych wytwórni, w tym również wyroby regionalne, a także produkty z różnych zakątków Kuchni Świata. W naszych sklepach znajdziesz towary z gwarancją świeżości, jakości i smaku.

Wyróżnia nas szeroki asortyment najwyższej jakości mięs, drobiu, wędlin, serów, wyrobów garmażeryjnych oraz pieczywa w bardzo atrakcyjnych cenach. W naszej pracy zawsze stawiamy na jakość i profesjonalizm.

Dzięki temu zdobyliśmy uznanie naszych dotychczasowych Klientów, które pozwala nam skutecznie rywalizować z zachodnimi sieciami handlowymi.

Z sukcesem realizujemy założone plany inwestycyjne, oraz kontynuujemy modernizację istniejących sklepów, w skład których wchodzą sklepy o powierzchni ponad 1000 m2, jak i mniejsze sklepy osiedlowe na terenie warszawskiej Pragi Południe, Wawra, oraz Sulejówka.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.