Dołącz do nas

Oferowane stanowisko: Kierownik sklepu

Oferujemy

Umowę o pracę i wynagrodzenie zawsze na czas

Pakiet socjalny

Premie sprzedażowe dla Pracowników

Ubezpieczenie grupowe

Pakiet medyczny

Wczasy pod gruszą

Premie świąteczne dla Pracowników i paczki dla dzieci

Pożyczki zakładowe, nieoprocentowane

Zapomogi bezzwrotne

Elastyczny czas pracy

Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie z realną możliwością rozwoju zawodowego i szybkiego awansu

Twoje zadania:

Planowanie, organizowanie i nadzorowanie pracy zespołu

Zapewnienie pracy zespołu wg przyjętych standardów pracy sklepu

Dbanie o asortyment i ekspozycję towarów

Odpowiedzialność za zamówienia i optymalny poziom dostępności towarów

Oczekujemy od Ciebie:

Doświadczenie w organizacji pracy zespołu

Nastawienia na realizację stawianych celów biznesowych

Samodzielności w działaniu i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane doświadczenie w branży handlowej, usługach lub gastronomii.

Prześlij CV na adres dz.kadr@spolempraga.com.pl  lub za pomocą poniższego formularza lub zadzwoń 22 810 83 71

Prosimy o dołączenie do aplikacji następujących klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnych z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. nr 133 poz.883.”

Chcesz dołączyć do energicznego zespołu w nowoczesnej firmie ze 100-letnią tradycją i współtworzyć historię „Społem” Warszawskiej Spółdzielni Spożywców? Wypełnij formularz! Czekamy na Ciebie w Społem!

Prosimy o dołączenie do aplikacji następujących klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnych z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. nr 133 poz.883.”

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.