Dołącz do nas

Oferowane stanowisko: Sprzedawca

Twoje zadania:

  • wykładanie towarów,
  • sprawdzanie dat ważności produktów,
  • obsługa kasy fiskalnej,
  • dbanie o zachowanie standardów sieci i prawidłowe funkcjonowanie sklepu.
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów zgodnie ze standardami firmy,
  • aktywna sprzedaż produktów,
  • dbałość o porządek i czystość na stanowisku pracy

Oferujemy :

  • umowę o pracę i wynagrodzenie zawsze na czas
  • pakiet socjalny
  • premie sprzedażowe dla Pracowników
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie z realną możliwością rozwoju zawodowego i awansu

Oczekujemy od Ciebie:

  • komunikatywności oraz umiejętności budowania pozytywnych relacji z Klientami
  • umiejętności skutecznej współpracy w zespole,
  • dyspozycyjności i zaangażowania w rzetelne realizowanie przydzielonych zadań,( praca dwuzmianowa)
  • mile widziane doświadczenie w pracy w sklepie spożywczym
  • aktualnych badań do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowości ich sprawnego uzupełnienia)

Prosimy o dołączenie do aplikacji następujących klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnych z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. nr 133 poz.883.”

Uwaga – oferty bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Oferty (list motywacyjny i CV-życiorys) proszę przesyłać e-mailem na adres dz.kadr@spolempraga.com.pl lub telefonicznie 22 810 83 71  lub za pomocą poniższego formularza:

Chcesz dołączyć do energicznego zespołu w nowoczesnej firmie ze 100-letnią tradycją i współtworzyć historię „Społem” Warszawskiej Spółdzielni Spożywców? Wypełnij formularz! Czekamy na Ciebie w Społem!

Prosimy o dołączenie do aplikacji następujących klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnych z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. nr 133 poz.883.”

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.