Regulamin akcji promocyjnej „POLUB NASZ FANPAGE I ZAPROŚ ZNAJOMYCH”

 

Regulamin akcji promocyjnej

„POLUB NASZ FANPAGE I ZAPROŚ ZNAJOMYCH”

§1

Postanowienia ogólne

1. Niniejszy Regulamin określa warunki i zasady przeprowadzenia akcji promocyjnej

2. Organizatorem akcji jest Zarząd „Społem” Warszawska Spółdzielnia Spożywców Praga Południe”, 04-077 Warszawa ul. Grochowska 207 lok. U8, wpisana do rejestru przedsiębiorców Sądu Rejonowego m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr 0000020644.

3. Akcja prowadzona jest na stronie firmowej Facebook „Społem WSS Praga Południe” (www.facebook.com/SpolemWSSPragaPoludnie)

4. Czas trwania akcji promocyjnej: 25.10. – 08.11.2020

5. Regulamin akcji jest dostępny na profilu firmowym Facebook „Społem WSS Praga Południe” oraz na stronie internetowej www.spolempraga.com.pl.

§2

Zasady akcji promocyjnej

1. Uczestnik aby wziąć udział w Akcji Promocyjnej powinien spełnić następujące warunki:

a) W terminie 25.10. – 08.11.2020 należy polubić fanpage „Społem WSS Praga Południe”;

b) zaprosić minimum 5 znajomych do polubienia fanpage

c) odznaczyć znajomych w komentarzu pod postem.

2. Nagrodzonych zostanie trzech Uczestników, którzy w okresie 25.10. – 08.11.2020 zaproszą największą liczbę znajomych, którzy również polubią fanpage „Społem WSS Praga Południe”

§3

Nagrody w akcji promocyjnej

  • 1 miejsce – Gofrownica RAVANSON GR-7010 Czarny
  • 2 miejsce – Opiekacz PHILIPS HD2392/00
  • 3 miejsce – Książka „100% smaku – oczaruj swoich gości” Wyd. WAM

Akcja promocyjna dotyczy także pracowników Organizatora.

§4

Przyznanie nagród

1. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej przez Organizatora na profilu „Społem WSS Praga Południe” do dnia 15.11.2020.

2. Wręczenie nagród odbędzie się w sklepie „Universam” ul.Grochowska 207 przy Punkcie Obsługi Klienta w uzgodnionym ze Zwycięzcami terminie, ale nie później niż do 30.11.2020.

3. Przy wydaniu nagrody wymagane jest potwierdzenie odbioru nagrody imiennym podpisem.

4. W przypadku niespełnienia przez Uczestników warunków akcji promocyjnej nagrody nie zostaną przyznane i pozostają do dyspozycji Organizatora. Nieodebranie nagrody w terminie jest równoznaczne z rezygnacją nagrody. W takim przypadku nagroda również pozostaje do dyspozycji Organizatora.

§5

Postanowienia końcowe

 

1. Regulamin obowiązuje w okresie trwania niniejszej akcji.

2. Wszelkie zmiany regulaminu wymagają formy pisemnej pod rygorem nieważności.

Zarząd „Społem”

WSS Praga Południe

* Administratorem danych osobowych udostępnianych przez Uczestników akcji promocyjnej jest „Społem” Warszawska Spółdzielnia Spożywców Praga Południe z siedzibą 04-077 Warszawa ul. Grochowska 207 lok.U8.

Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r. poz. 922). Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach związanych z akcją promocyjną tj. w celach związanych z realizacją Nagród, prowadzeniem sprawozdawczości finansowej, uiszczeniem właściwego podatku, a także rozpatrzeniem ewentualnych reklamacji. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, lecz jest niezbędne do realizacji akcji promocyjnej (w tym otrzymanie Nagrody, uiszczenia kwoty podatku, zamieszczenie zdjęć nagrodzonych na stronie internetowej Społem WSS Praga Południe i rozpatrzenia ewentualnych reklamacji). Osobom udostępniającym dane osobowe przysługuje prawo dostępu do danych oraz prawo ich poprawienia.

Podziel się z innymi tym wpisem:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.